sobota, 23 listopada 2019

Lala do kochania

Witajcie
Ruszyłam z tworzeniem, po kilkumiesięcznym spowolnieniu dzieje się dużo, oczywiście wszystko na bieżąco jest na Instagramie. Blog jest bardziej czasochłonny, nawet pomyślałam o zaprzestaniu prowadzenia go w związku z kradzieżą mojego zdjęcia i opisaniem go jako "praca własna". Ale nie, no pomyślałam, że jakiejś francy się nie dam. Choć było mi przykro bardzo, bo jeszcze Małgorzata-złodziejka mnie zwyzywała, gdy jej wyjaśniłam w czym rzecz. No cóż są ludzie i parapety. Gdyby głupota bolała to co po niektórzy nie daliby rady podnieść się z łóżka.
Tak więc blog będzie trwał do póki mi komputer nie umrze, nie stracę wzroku albo świat się skończy ;-)

Przychodzę do Was z laleczką, którą uszyłam dla niebieskookiej Ani. Byłam bardzo wzruszona, bo ona miała moją lalkę, którą zamówiła u mnie koleżanka kilka lat temu, jak dowiedziałam się, że jest to ukochana lalka, to zrobiło mi się tak cieplutko w sercu. Byłam bardzo szczęśliwa, że ją poznałam i że mogłam jej dać osobiście tę lalkę, bo wiedziałam, że na nią czeka.

Wszystkie ubranka są zdejmowane, na gumeczce lub zapinane na rzepy.Detale muszą być, bo to właśnie odróżnia rękodzieło od masówki.


Serdecznie wszystkich pozdrawiam

6 komentarzy:

 1. Świetna, idealna w każdym detalu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiam Twoje zdolności ,Ty potrafisz wszystko!
  Poz.Dana

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham wszelkie lalki, a Twoja jest cudowna!! Piękna, dopracowana, idealna. Ale aż ciarki mnie przeszły jak przeczytałam o tej niemiłej (delikatnie pisząc) sytuacji :(. No brak słów, co też w tych ludzkich głowach siedzi, jaki cel mają w tym aby podpisywać się pod nieswoją pracą i jeszcze zdjęcia kraść? Kurka nie ogarniam tego. Nie przejmuj się i rób dalej swoje! W końcu „co nas nie zabije to nas wzmocni". Uściski posyłam!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Lalunia jak z bajki, tylko przytulic :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękna jest! Mam pytanko, moja córa zamówiła u Mikołaja lalkę z różowymi włosami chciałam napisać do Ciebie e-mail z zapytaniem o wszystko ale nie moge znalezc, czy moge Cie prosić o kontakt? baran.agata@vp.pl

  OdpowiedzUsuń