wtorek, 18 listopada 2014

Creative blog tour

Witajcie moi drodzy :-), wybaczcie mi kochane, że nie odwiedzam Was teraz, jeszcze chwilka i będę miała więcej czasu :-).
Dostałam kolejne, podwójne zaproszenie do znanej już Wam wędrówki po twórczych blogach.


Zaprosiła mnie Ewa Jurewicz i Kasia z bloga Niesamowity Kuferek. Bardzo dziękuję Wam kochane za to wyróżnienie, bo choć to tylko zabawa to jednak mam poczucie, że moje prace się podobają nie tylko mnie i moim bliskim.
Wymogiem zabawy jest odpowiedzenie na cztery, zawsze takie same pytania, odpowiadałam na nie ostatnio i odpowiedzi byłyby takie same, można przeczytać je tu.


Do zabawy zaprosiłam Martę z bloga Handmade by Iris.

Jest bardzo pomysłową osóbką i perfekcjonistką, zajmuje się wieloma dziedzinami rękodzieła, głównie decoupage i szydełkowaniem. Poznałam ją nieco bliżej dzięki zabawie u Danutki.
Taki cudny domek dla ptaszka niedawno zmalowała :-).

 
  Zapraszam do zajrzenia na jej bloga, bardzo zabawnie i ciekawie pisze :-).Zaprosiłam także Magdę prowadzącą bloga Lalki szmacianki.

 Miło mi Was gościć
 To moja "branża" i o szyciu coś tam wiem i dlatego jestem pełna podziwu dla jej twórczości. Domyślam się jak wiele pracy wkłada w swoje lalki i inne uszytki, dla mnie są doskonałe i piękne, sami zobaczcie na jej blogu.

 

Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia już wkrótce :-)

8 komentarzy:

 1. Ładnie przedstawiłaś Honoratko swoje blogowe koleżanki. jedną trochę znam a do drugiej z pewnością zajrzę. Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. jak dla mnie nowości!! chętnie poznam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Madzie juz znam i podziwiam :) A Marte z mila checia poznam :) Kochana gratuluje wyroznienia :) Buuuziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kolejne wyróżnienie, gratki!
  Martuchnę znam a do szmacianek zaglądnę :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. O ale niespodzianka, Ewa Cie również zaprosiła do zabawy :) hehe. A ja się zastanawiałam czy do Ewy nie uderzyć. Ale ten świat mały :) Zaraz zobacze poczynania Magdy. Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przespałam, przegapiłam, zawaliłam, może nikt mi głowy za to nie urwie :) Nadrobię niebawem :)

  OdpowiedzUsuń