czwartek, 14 czerwca 2018

Egzotycznie ;-)

Witajcie

Czasem zdarza mi się malować, bo pędzli i farbek już całkiem sporo mi się uzbierało i w końcu mam czym malować! Najczęściej rysuję ołówkami i węglem, ale nie zawsze pokazuję Wam te prace. 
Dziś prezentuję mały obrazek malowany akrylami na płótnie. Pierwszy raz pobawiłam się w lawowanie, trwało to kilka dni, ale niebo na obrazku wygląda przez to bardziej spójnie.
Jest to obrazek przygotowany specjalnie na wyzwanie na blogu DIY - "Safari"  W moim ogródku posiałam niezapominajki, które miały być właśnie w takich kolorach jak kwiatuszki na poduszce. Wciąż czekam czy wyrosną, bo susza mocno dała się roślinom we znaki.
Poducha z kwiatuszków puff flower, na które tutorial możecie znaleźć na blogu DIYA to jeszcze moje egzotyczne uszytki, które powstały dawno temu, ale nie doczekały się publikacji zdjęć. Nie jest to mój pomysł, uszyłam i pomalowałam je w oparciu o zdjęcia, które pokazała mi znajoma. Szablon na ślimaka jest dostępny na Pinterest.Są też uszyte poszewki na poduszki, w ilości znacznej ;-)Serdecznie pozdrawiam :-)


10 komentarzy:

 1. pracowicie ! , ładny ten obrazek fajnie niebo wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Ale pięknie i kolorowo u Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ z Ciebie zdolniacha! Piękny obraz, cudowne maskotki i bardzo pomysłowa poduszka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, ale dobra :-) Obrazek cudny, podziwiam za umiejętność rysowania i malowania. A uszytki egzotyczne są super, zwłaszcza ta niebieska ryba z wielkimi zębiskami mi się niezmiernie podoba. A poduszka, rewelacja. Muszę się przyjrzeć temu wzorowi, bo jest bardzo efektowny :-) Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie malujesz! Od zawsze podziwiam osoby, które potrafią tak pięknie przenieść to jest w wyobraźni lub to co nas otacza, na papier lub płótno.Na dodatek tworzysz piękne maskotki, nie wspomnę o szydełku i szyciu!
  Obraz jest śliczny. Odnosi się wrażenie wieczornej ulgi po upalnym dniu:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przes przypadek zetknęłam na Twòj Blog . Jesteś bardzo interesująca osobą , bardzo ładne prace . Pozdrawiam i połamania pendzla hi. Max .

  OdpowiedzUsuń
 7. O rany, ten obraz jest przepiękny! Nie mam pojęcia, jak można uzyskać akrylami takie piekne niebo, jestem pełna podziwu:)
  Poduszki i te małe maskotki też są śliczne, ale ten obraz to dzieło sztuki:)

  OdpowiedzUsuń