wtorek, 23 października 2018

Balony

Witajcie
Jak to mówią, nie miała baba kłopotu... ;-)Baloniki takie widziałam już dawno temu na Pintereście, ale co innego widzieć, a co innego zrobić samemu.
Szablony do wydruku i wycięcia znajdziecie na stronie Paper matrix.
Dwukolorowe są dość proste do złożenia.

Problemy zaczynają się przy składaniu kilku kolorów :-). Ta wycinanka poniżej została porzucona na około tydzień, a że leżała na widoku to męczyła moją duszę, bo skoro ktoś to poskładał w balonik to znaczy, że się da, po pięciu godzinach i mnie się udało :-D.A teraz trochę prywaty. Nie tak dawno w końcu się odważyłam i poszłam oddać krew jako honorowy krwiodawca, badania wyszły mi bardzo dobrze, więc myślę, że będę już na stałe oddawać krew. Obostrzeń jest bardzo dużo np. musiałam się wytłumaczyć dlaczego dwa tygodnie wcześniej wzięłam tabletkę Ibupromu. 
Z moim Pawełkiem jest jak jest, czyli ogólnie nie jest źle. Po wrześniowym pobycie w klinice zaczął brać hormony tarczycy. Ostatnio wkurzyłam się niemiłosiernie, bo miał rezonans tu w Sandomierzu i odmówiono mi wydania wyników badań, bo oni mają taką zasadę, że dopiero na wizycie lekarskiej je dostanę i to jak poproszę. Oj miałam wielką ochotę się tam pokłucić, bo swoje prawa znam, ale w język się ugryzłam. Wizytę mięliśmy mieć wczoraj, pani z rejestracji zadzwoniła i przełożyła mi ją na środę, bo lekarz wziął wolne i jeszcze twierdziła, że nie dzwoniłam klika dni wcześniej potwierdzić, nosz ku@#a byłam w miniony czwartek i osobiście potwierdzałam. Oj działa mi ta pani na nerwy. 

Serdecznie pozdrawiam :-)


5 komentarzy:

 1. fantastyczne, bardzo mi się podobają!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz spotykam się z tym, że to pacjent potwierdza wizytę... a może ja chodzę do nieodpowiednich lekarzy, bo do mnie dzwonią potwierdzić czy ja przyjdę, a nie odwrotnie... Nie daj się! A baloniki pierwsza klasa!

  OdpowiedzUsuń
 3. 5godz!-podziwiam:) Grunt, że udało się złożyć. Baloniki wyszły pięknie!
  Jak tak patrzę to widzę je jako piękne ozdoby na choinkę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne baloniki :) Sama wycinanka przed złożeniem też bardzo ciekawie wygląda

  OdpowiedzUsuń
 5. Super baloniki. Ta mieszanka paseczków to rzeczywiście wyzwanie. Podziwiam.

  OdpowiedzUsuń