środa, 17 maja 2017

Wianki

Witajcie
Mam do siebie żal, że nie piszę bloga regularnie, to przecież mój robótkowy pamiętnik, już niejednokrotnie sama wertowałam jego "kartki", aby znaleźć jakąś swoją pracę, przydał się bardzo. W zasadzie dopiero przez to doceniłam, że mam miejsce w którym zbieram swoje prace i mogę patrzeć wstecz jak wiele się nauczyłam, jak duży postęp zrobiłam, ale też widzieć jak wiele pracy jeszcze przede mną.

Dziś przybywam z wiankami, czterema, bardzo podobnymi. Dwa są, bardzo energetyczne i mocno kolorowe.

 A dwa stonowane i spokojne

Co myślicie o nich? 
Chcę także podziękować wszystkim za to, że jesteście, wszyscy jesteście wyjątkowi niesamowici, twórczy, zdolni i bardzo doceniam to, że zaglądacie tu do mnie :-) Dziękuję.9 komentarzy:

 1. Piękne wianki i mimo, że tak różne to wszystkie mi się podobają! Te kolorowe to prawdziwy zastrzyk energii a te stonowane dają ukojenie. Już samo patrzenie na nie tak działa!

  OdpowiedzUsuń
 2. Och sa absolutnie cudowne !!!Nie mogę się napatrzec. Najładniejszy ten zielony i ten ostatni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Honoratko rewelacyjne te Twoje wianki :) Wszystkie kolorki przepięknie dobrałaś i połączyłaś :) Z miłą chęcią Cię odwiedzam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne są te wianki, stonowana wersja jest jak najbardziej w moim guście:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Och przepiękne wianki:)
  Ten brązowy chętnie bym przygarnęła :):)
  Jak przeglądam bloga to zdumiewa mnie jak dużo się nauczyłam i rozwinęłam swoje zdolności przez ten czas jak prowadzę bloga:)
  Fakt jest to nasz pamiętnik !

  OdpowiedzUsuń
 6. są sluczne, mam jeden z nich i zdobi u mnie scioanę , dziękuje

  OdpowiedzUsuń